کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری مدرن
کاغذ دیواری مدرن
کاغذ دیواری مدرن
کاغذ دیواری مدرن
کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری مدرن، کاغذ دیواری ای می باشد که هم از نظر طرح مدرن باشد و هم از نظر کارایی و مزیت های مرتبط با جنس و بافت‌ نیز مدرن باشد.  طراحی دکوراسیون مدرن یکی از پرطرفدارترین نمونه سبک های معماری است که با توجه پیشرفت تکنولوژی و شیوه های طراحی مدرن٬ علاقه مندان این سبک معماری افزایش یافته اند.

استفاده از کاغذدیواری مدرن ، امكان خلاقیت و ابتكار بیشتری را در اختیار معماران و طراحان دكوراسیون داخلی قرار می دهد و به علاوه این امكان را نیز برای خانم خانه فراهم می كند كه به جای طرح های ساده و محدود قابل اجرا با رنگ های ساختمانی، گستره وسیعی از طرح ها و حتی بافت های گوناگون را بنا به سلیقه خود برای هر یك از فضاهای داخلی انتخاب كنند.
معمولا برای اتاق پذیرایی با دکوراسیون مدرن از كاغذ دیواری مدرن بافت دار و یا طرح دار استفاده می شود. برای ایجاد فضایی آرام و به دور از شلوغی و بی نظمی، بهتر است از کاغذ دیواری های طرح مدرن با رنگ های ملایم استفاده شود. در مقابل اگر خواهان فضایی پر از انرژی و هیجان هستید.

کاغذ دیواری مدرن

کاغذدیواری مدرن، با رنگ های شاد و درخشان که طرح های هندسی و هنری دارند به کار ببرید که هر بیننده ای را سر ذوق می آورند. البته این نکته را در نظر بگیرید که حفظ ارامش در محیطی همچون سالن پذیرایی یک اصل مهم است. از این رو کاغذ دیواری مدرن پذیرایی با هر طرح و نقش نهایتا باید دارای رنگ های ملایم و آرامش بخش باشد و در هماهنگی کامل با لوازم و رنگ بندی محیط باشد.

ویژگی های کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری مدرن از نظر متریال و جنس و کارایی؛ به کاغذ دیواری ای گفته می شود که بازهم در مقایسه با کاغذ دیواری های جدید؛ مزیت هایی از جمله: قابلیت شست و شو، کیفیت بالا، دوام و … را شامل شود‌.

کاغذ دیواری مدرن به لحاظ طرح؛ کاغذ دیواری ای است که شما با یک نگاه به آن خودتان متوجه بشوید که این طرح را در گذشته و خانه های قدیمی که پوشیده از کاغذ دیواری بوده اند ندیده اید.

کاغذ دیواری مدرن

با مد شدن دکوراسیون مدرن و اسپرت و استفاده از رنگهای شاد و متنوع در دکوراسیون داخلی و در کشورهای اروپایی و به دنبال آن کشور ما، بخصوص در خانواده های جوان، استفاده از محصولات اسپرت و مدرن به ویژه کاغذ دیواری مدرن که تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی دارد بسیار مورد توجه قرار گرفت و دلیل آن هم جلوه دادن و تاثیر بسیار زیاد آن بر مبلمان و فضای اتاق است.

از جمله ویژگیهای کاغذ دیواری مدرن استفاده از رنگهای شاد و یا خنثی در زمینه کاغذ دیواری و استفاده از طرح و نقش با رنگهای ست زمینه و کنتراست کم و غیر متضاد و اصطلاحا طرح های خلوت می باشد و یا استفاده از گلهای با رنگ شاد . در این کاغذ دیواری ها از نقش های برجسته اصولا استفاده نمی شود .

از کشورهای که فعالیت بیشتری نسبت به بقیه در طراحی کاغذ دیواری به این سبک دارند می توان به کاغذ دیواری های آمریکایی، ایتالیایی، کره ای و جدیدا ترکیه اشاره کرد .

 

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید