پوستر دیواری اتاق کودک

پوستر دیواری اتاق کودک
پوستر دیواری اتاق کودک
پوستر دیواری اتاق کودک
پوستر دیواری اتاق کودک
پوستر دیواری اتاق کودک
پوستر دیواری اتاق کودک
پوستر دیواری اتاق کودک
پوستر دیواری اتاق کودک

پوستر دیواری اتاق کودک

پوستر دیواری اتاق کودک یا کاغذ دیواری پوستری اتاق کودک بنا به مقتضیات این سن می تواند تنوعی از رنگ های شاد و طرح های ساده و یا تصاویر کارتونی از حیوانات و یا شخصیت های کارتونی مورد علاقه کودک شما باشد.

تزیین دکوراسیون اتاق کودک یکی از جذاب ترین و سرگرم کننده ترین کارهایی است که هر خانه داری انجام می دهد. بسیاری تصمیم می گیرند برای تزیین اتاق از پوستر دیواری اتاق کودک بهره گرفته و با ایده های جدید و بروز اتاق کودک دلبندشان را طراحی کنند.

این پوستر دیواری ها باتوجه به جنسیت کودک و دختر یا پسر بودن در انتخاب رنگ و طرح و هم در شخصیت های کارتونی متفاوت است. طرح های زیر را مشاهده کنید و به صورت آنلاین خرید کنید.

پوستر دیواری

ویژگی پوستر دیواری اتاق کودک

این پوستر ها با توجه به تنوعی که دارند از جمله پر طرفدار ترین پوسترهای دیواری محسوب می شوند که به اتاق کودکتان جلوه خاصی می دهد و کودکان نیز به این سبک از پوستر دیواری به شدت علاقه مند هستند. این پوستر ها مناسب استفاده در اتاق خواب و اتاق بازی کودکان است و با توجه به طرح های بسیار زیبا از آنها می توان به عنوان جذاب ترین پوستر دیواری مخصوص اتاق کودکان یاد کرد. مطمئنا هیچ محصول دیگری نمی تواند به زیبایی پوستر دیواری اتاق کودک ، ترکیب رنگ ها را در فضا و ذهن کودکان دلبند شما ایجاد کند.

البته در طراحی و تزیین اتاق باید حتما نظر خود کودک را هم جویا شد و عامل جذاب بودن طراحی اتاق هم بخاطر همین توجه به ایده های کودکانه است. اتاق خواب کودک باید هر طوری که او می خواهد تزیین شود اما در اینجا پدر و مادرها وظیفه متعادل کردن دکوراسیون اتاق را بر عهده خواهند داشت.

پوستر اتاق کودک با طرح حیوانات

هیچ لزومی ندارد دکوراسیون اتاق کودک شبیه به سایر اتاق های خانه باشد، اتاق خواب یک فضای خصوصی است و باید بر اساس سلیقه های شخصی و بدون محافظه کاری طراحی شود. بنابراین وقتی کودکی از والدینش می خواهد رنگ دیوارهایش صورتی یا سبز لیمویی باشد، نباید پاسخ منفی به آنها داد.

انواع طرح های پوستر دیواری اتاق خواب کودک

اگر فکر می کنید استفاه از این نقاشی های رنگارنگ و کودکانه اصلا بصرفه و امکان پذیر نیست، در عوض می توانید از پوستر دیواری استفاده کنید که در آینده هم براحتی قابل تعوبض خواهند بود. مسلما بررسی آلبوم پوستر دیواری اتاق کودک می تواند ایده های خلاقانه و بروزی را در اختیار شما عزیزان قرار بدهد طوریکه فرزندتان نیز از این طرح ها لذت خواهد برد.

  • ابتدا با تم حیوانات شروع می کنیم که برای اتاق کودک ایده مناسبی است.

 خوبی پوستر دیواری های طرح حیوانات این است که از دوران نوزادی تا قبل نوجوانی جوابگو نیاز کودک و والدین خواهد بود بدون اینکه هیچ گونه نیازی به تغییر دکوراسیون وجود داشته باشد. مثلا شکل هایی مانند روباه، حس کنجکاوی و ماجراجویی را در کودکان افزایش خواهد داد. همچنین از پوستر دیواری با موضوع حیوانات می توان در دوران نوجوانی هم استفاده کرد. در این روش باید سراغ مدل هایی بروید که از طرح های واقعی حیوانات بجای طرح های کارتونی استفاده می کنند.

پوستر دیواری اتاق کودک با طرح فضایی

  • بیشتر پسر بچه ها علاقه بسیار زیادی به تکنولوژی های پیشرفته مانندسفینه های فضایی و ربات ها دارند.

بنابراین استفاده از پوستر دیواری اتاق کودک با طرح ربات می تواند به تصویر سازی آنها کمک کرده و باعث رشد ذهنی خلاق در کودک شود. در مقابل خیلی از دختر بچه ها جذب رنگ صورتی و طرح های زرق و برق دار می شوند. یک پوستر دیواری زیبا به رنگ صورتی با ستاره هایی درخشان می تواند برای دختر خانوم های کوچولو بسیار لذت بخش باشد. خوشبختانه نمونه های بسیار متنوعی در آلبوم پوستر دیواری اتاق کودک به رنگ صورتی وجود دارد که در شکل های زیر تعدادی از آنها را مشاهده می کنید.

  • یکی از ایده ها می توانند استفاده از پوستر دیواری هایی با طرح نقشه جغرافیایی جهان باشد

 برای بچه های باهوش باید دنبال طرح های آموزشی و سرگرم کننده بود تا ذهن خلاق آنها را بیشتر تحریک شود. و حتما پوستر دیواری باید به گونه ای باشد که خودشان راحت هستند به رشد تفکرهای خود بپردازند. چنین طرحی حتی برای دوران نوجوانی و بزرگسالی نیز مناسب خواهد بود و لزومی ندارد دکوراسیون را تغییر بدهید.  خیلی از بچه ها از همان دوران کودکی مشخص می کنند به چه چیزهای علاقه دارند، سعی کنید به علایق توجه نشان داده و باعث رشد و تقویت آنها شوید.

کاغذ دیواری پوستری

  • احتمالا با طرح های مرجانی تا بحال روبرو نشده بودید، چنین طرح هایی بسیار زیبا برای اتاق های دخترانه مناسب هستند.

 البته شاید در ابتدا با طرح های گلدار اشتباه گرفته شوند ولی وقتی از نزدیک که نگاه می کنید متوجه طرح مرجانی آنها خواهید شد. مطمئنا هر کسی که به این اتاق وارد شود، به وجد خواهد آمد.

اتاق کودک

  • ترکیب رنگی سیاه و سفید به همراه اشکال هندسی

در موردترکیب رنگی سیاه و سفید در دکوراسیون خیلی زیاد صحبت شده است ، سیاه و سفید برای هر اتاقی مناسب است، اتاق کودک هم از این قاعده مستثنی نیست. برای جذابیت بیشتر بهتر است از طرح های جئومتریک و هندسی استفاده کنید تا چیدمان دکور اتاق اطراف آنها ساده تر باشد. البته می توانید درست خلاف این مورد عمل کرده و به جای رنگ سیاه و سفید، از کاغذهای رنگارنگ استفاده کنید. مزیت بزرگ طرح های هندسی این است که به زمان و دوره خاصی مربوط نیستند و به همین خاطر همزمان با کودک رشد خواهند کرد.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید