قیمت پوستر دیواری

قیمت پوستر دیواری
قیمت پوستر دیواری
قیمت پوستر دیواری
قیمت پوستر دیواری

قیمت پوستر دیواری

پوستر دیواری همانند کاغذ دیواری نوعی پوشش جهت پوشاندن دیوارهاست هر چند کاغذ دیواری معمولا دارای طرح های متناوب و تکرارشونده می باشد و جنسشان با پوستر متفاوت است در حالی که پوستر به شکلی طراحی می شود که تمام فضای دیوار نمایانگر یک تصویر خاص می باشد.

از جمله مزایای پوستردیواری سه بعدی این است که به اندازه دیوار مورد نظر طراحی و چاپ می شود و هیچ قسمتی از طرح انتخابی در نصب بریده و ناقص نمیشود. در صورتی که در کاغذ دیواری آماده بدلیل سایز استاندارد ساخته شده امکان برش و ناقص شدن طرح بسیار می باشد.

امروز پوسترهای دیواری نقش بسیار مهمی در زیباسازی محیط منزل یا محل کار دارند و به علت تنوع طرح های متفاوت و زیبا، هر سلیقه ای را به سمت خود جلب می کنند. پوستر دیواری، می تواند بر روی هر سطح نقاشی شده و زمینه رنگی اجرا شود تصاویر کودکانه اتاق کودک استیکر های برشی گل و طرح های خاص را در این بخش انجام می شود. پوسترهای دیواری معمولاً شامل تصاویر سه بعدی است و تفاوت آنها با کاغذ دیواری یه تیکه بودن تصویر و کاملا مانند یک پوسته، تصویر مشخصی از یک نما می باشد.

 

پوستر دیواری

مزیت انتخاب کهربا دکور برای اجرای پوستر دیواری

• سرعت بالای اجرا
• جدیدترین طرح ها و به روز ترین سبک ها
• خوش قول بودن و عقد قرارداد در ابتدای کار
• کادر اجرایی تحصیلکرده جوان و متعهد به کار
• نظافت محیط کار در حین کار و پس از اتمام کار

تلفن تماس جهت دریافت قیمت پوستر دیواری :
۰۲۱۶۶۹۱۶۹۹۶

۰۹۱۲۲۵۶۸۰۲۹

پوستر دیواری

پوستر های دیواری با جنس های مختلف در بازار موجود می باشد که متناسب با پروژه مورد نظر انتخاب میگردند:

۱- پاستل : (چینی) ، جنسی لاستیکی مانند، جلوه ای براق و بافت چرمی دارد، قابل شستشو می باشد. (وزن ۱۸۰ گرم)

۲- سندی : (چینی) بافت دانه دانه های ریز و شنی مانند ، جلوه ای نیمه براق ، با بافت حصیری ،مناسب برای تصاویر تیره و قابل شستشو می باشد. (وزن ۱۸۰ گرم)

۳- هلندی: بافت اکلیلی، جلوه ای براق، مناسب برای تصاویر تیره و روشن، قابل شستشو می باشد. (وزن ۱۸۰ گرم)

۴- فیبرو: (جنس ترک)، بافت پوشالی، جلوه نیمه مات، بسیار مناسب برای تصاویر روشن، قابل شستشو می باشد. (وزن ۲۴۰ گرم)

کهربا دکور با شناخت مرغوب ترین جنس های پوستر دیواری و با مناسب ترین قیمت ها، همواره اجرایی بی نظیر و کاملا دقیق در منزل و محیط کار مشتریانش داشته است.
رویاهات رو واقعی کن ….

پوستر دیواری

تفاوت پوستر با کاغذ دیواری

اولین موضوع، تفاوت بین اندازه و قاب بندی بین پوستر دیواری و کاغذ دیواری است. پوستر دیواری به صورت پازل، قطعه قطعه کنار هم قرار میگیرد و تصویری کامل را خلق می کند. این قعطه ها به صورت ۱تکه،۲تکه،۴تکه،۸ تکه و۶۴ تکه است؛ اما در کاغذ دیواری به صورت رول بوده و هر رول دارای اندازه متفاوت است هر رول تکرار یک الگو بر کل دیوار است.

همین اختلاف باعث برتری پوستر دیواری به کاغذ دیواری است. چرا که وجود یک تصویر از طبیعت باعث آرامش و یا ایجاد یک تصویر مجازی و خیالی احساس بهتری از محیط اطرافتان به شما می دهد و باعث می شود یک نواختی فضا شکسته شود.در واقع پوستر دیواری مجموعه ای شیت ها یا تک شیت هایی است که با کنار هم قرار گرفتن شکل و طرح های مختلف را ایجاد می کنند.

برای نصب پوستر ها باید از چسب های مخصوصی استفاده کرد که با گذشت زمان جدا نشود. پوستر دیواری نیز باید توسط نصاب ماهر چسبانده شود چون قرار دادن شیت ها در کنار هم نیاز به مهارت دارد که دچار مشکل نشود و بخواهیم آن را از دیوار جدا کنیم و زیبایی اولیه خود را از دست بدهد.

پوستر دیواری

مزیت پوستر دیواری به کاغذ دیواری

 فرق پوستر با کاغذ دیواری این است که پوستر را می توان برای تمامی سطوح به غیر از کاشی و سنگ استفاده نمود. ویژگی های مهمی را که کاغذ دیواری ها دارند پوستر های دیواری ندارد قابل شست و شو نیستند و اینکه اگر بخواهیم آنها را برروی دیوارهایی که دچار ترک خوردگی و نم زدگی هستند حتما باید بازسازی شود.

 در صورتی که برای نصب کاغذ دیواری نیازی نیست دیوارهای ترک خورده را بازسازی کنیم و به راحتی برای تمامی سطوح قابل نصب است. برای تحول و زیبایی دکوراسیون داخلی فضا محل کار یا خانه می توانید از پوستر های دیواری استفاده نمایید زیرا هزینه کمتری نسبت به کاغذ دیواری را متحمل می شوید و نصب پوستر دیواری سریع تر از کاغذ دیواری ها انجام می شود.

حتی در پوستر های دیواری چون از یک تصویر کامل استفاده شده می توان از آن بر روی یک دیوار با ابعاد بزرگ تر استفاده کرد تا دیوار برای پوستر حکم یک قاب را ایفا کند. و نمایی متفاوت و جالب توجه داشته باشید.

کاربرد پوستر دیواری

 پوستر دیواری را می توان در هر فضایی به کاربرد، تنوع تصاویر پوسترهای دیواری به قدری زیاد است که می توان طرحی متناسب برای هر مکان را از بین آن ها انتخاب کرد، مثلا برای یک محیط اداری می توان از طرح یک نقشه، یا نمای یک شهر استفاده نمود.

البته انتخاب طرح بستگی به نوع کاربرد محیط دارد و امری سلیقه ای می باشد، بهترین جا برای نصب یک پوستر دیواری، اصلی ترین دیوار است، مثلا اگر می خواهید در سالن پذیرایی منزلتان یک پوستر نصب کنید، بهتر است بزرگترین دیوار را برای این کار در نظر بگیرید.

پیشنهاد می کنیم برای هر فضا فقط یک پوستر در نظر بگیرید، مثلا برای هر اتاق فقط یک پوستر و برای سالن پذیرایی نیز فقط یک پوستر روی دیوار اصلی، برای فضاهای کوچک سعی کنید از تصاویری که عمق دارند استفاده کنید مانند طرح یک جنگل یا پنجره ای که رو به یک منظره باز شده.

این گونه تصاویر باعث می شود تا فضای مورد نظر بزرگتر جلوه کند، هر چقدر رنگ پوستر دیواری روشن تر باشد، از زیبایی بیشتری برخوردار خواهد بود بهتر است از خرید رنگ های با زمینه مشکی و تیره اجتناب کنید چون درز بین دو پنل در این پوسترها بیشتر نمایان می شود.

مزیت پوستر دیواری

مزایای پوستر دیواری

 • تنوع طرح

بارها مشتریان ما از اینکه دیزاین خانه خود را رنگ کرده اند و بعد از مدتی ترک خورده است رنج می برند یکی از بهترین ویژگی پوستر دیواری علاوه بر طرح متنوع، عدم ترک خوردگی برروی دیوار است.

 • ماندگاری بالا

از جمله یکی دیگر از فواید استفاده از پوستر های دیواری در دیزاین و دکوراسیون های داخلی، ماندگاری و طول عمر بالا این محصول می باشد.

 • مقرون به صرفه

از دیگر فواید پوستر دیواری، می توان به قیمت مناسب و مطلوب آن اشاره کرد. بدیهی است که مهم ترین عامل در قیمت پوستر های دیواری کیفیت و مرغوبیت متریال به کار رفته در ساخت و تولید این محصول ها می باشد. موادی که در صورت برخورداری از کیفیت بالا، از ماندگاری و طول عمر بیشتری برخوردار می باشند و از این رو از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشند.

 • ثبات در رنگ

از جمله مهم ترین ویژگی پوستر های دیواری می توان به عدم تغییر رنگ و اثبات رنگ آن در طولانی مدت و گذر زمان اشاره کرد. عاملی موثر که سبب گشته تا امروزه این محصول از جمله محصول های محبوب و کاربردی در دیزاین های داخلی باشد که تا حدود بسیار زیادی نسبت به رنگ ها و کاغذ های دیواری در اولویت قرار گیرد.

 • قابلیت شست و شوی
 • این ویژگی سبب گشته تا علاوه بر حفظ نظافت و توجه به آن، در صورت کثیف شدن به آسانی قابل نظافت و شست و شوی باشد و در زمانی کوتاه به زیبایی اولیه خود باز گردد.
 • نصبی آسان

از جمله دیگر مزایا استفاده از پوستر های دیواری می توان به نصب آسان و سریع این محصول اشاره کرد. چرا که فروشگاه آنلاین رونیا با ارسالی سریع و هماهنگ شده و همچنین معرف نصاب های حرفه ای و مجرب باعث نصب این محصول در کمترین بازه زمانی می شود.

 • چاپ آثار و طرح های دلخواه

همچنین چاپ آثاری هنری، ماندگار و حتی طرح های دلخواه شما با کیفیت و شفافیتی بی همتا از دیگر فواید استفاده از پوستر های دیواری می باشد.

پوستر دیواری

قیمت پوستر دیواری

قیمت گذاری پوستر دیواری بسته به نوع و جنس کاغذ استفاده شده و نحوه چاپ پوستر دیواری بستگی دارد. فاکتورهایی که تو قیمت پوستر دیواری تاثیر دارند عبارتند از:

1- پوستر دیواری ضد آب

2- میزان ضخامت پوستر

3-عرض چاپ پوستر

4- نوع چاپ پوستر

5- طرح و کیفیت طرح انتخاب شده پوستر

پوسترهای دیواری

روش نصب پوستر دیواری

لوازم مورد نیاز برای اجرای پوستر

 • کاردک فلزی و پلاستیکی:  از کاردک فلزی برای کندن زائده های دیوار و از کاردک پلاستیکی برای چسباندن کاغذ پوستر استفاده می شود
 • غلطک: غلتک برای اعمال قاسم بر روی دیوار و چسب کاری کاغذ ها
 • کاتر: کاتر کاملاً تیز  برای بریدن قسمتهای اضافه پوست
 • شاقول یا لیزر: برای مشخص کردن محدوده کار و نصب دقیق پوستر
 • متر: برای اندازه گیری ابعاد دیوار یا کاغذ دیواری

مراحل نصب پوستر:

در ابتدا لازم بذکر است پوستر های سه بعدی و دو بعدی هیچ تفاوتی در روش نصب ندارند.

    اولین مرحله از اجرای پوستر آماده سازی دیوار مورد نظر است. سطح دیوار می بایست کاملاً صاف و فاقد هرگونه برآمدگی و تورفتگی باشد. در صورت وجود هر گونه زائده بر روی دیوار با سنباده بتراشید و فرورفتگی ها را با استفاده از بتونه پر کنید و منتظر شوید کاملاً خشک شود. برای اتصال بهتر پوستر به دیوار از پرایمر استفاده کنید. نصب پوستر را یک ساعت پس از اجرای پرایمر شروع کنید.

    در مرحله بعد تراز کار را مشخص نمایید. این مرحله یکی از مهمترین مراحل  چسباندن پوستر است. بنابراین صرف زمان زیاد در این مرحله کاملاً معقول است. برای این کار از دو روش سنتی و پیشرفته می توان استفاده کرد. روش سنتی با استفاده از شاقول و متر انجام می شود.  خط تراز با استفاده از شاقول مشخص کرده و با چاک لاین (chukline) آن را علامت گذاری کنید.در روش پیشرفته این کار با استفاده از تراز لیزری انجام می شود.

    قسمت های مختلف پوستر را به ترتیب کنار هم چیده و به نوبت برای نصب آماده کنید

  برای چسباندن پوستر به دیوار باید از چسب مخصوص کاغذ دیواری استفاده شود.  توجه داشته باشید استفاده از هر نوع چسب دیگر اکیداً ممنوع بوده و باعث خراب شدن پوستر می گردد.

 پوستر را آغشته به چسب کرده و در محل خود که با استفاده از لیزر و یا شاقول مشخص شده است  نصب کنید بسیار مهم است که چسب را به اندازه کافی، نه خیلی زیاد و نه خیلی کم، به پشت پوستر اعمال کنید.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید