قیمت نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان

هر ساله اتحادیه ها و سندیکا ها قیمتی را برای عرف خدمات قابل ارائه در صنف خود تعیین می کنند و معیار و شاخص قیمت آن صنف کاری در نظر گرفته می شود. اتحادیه نقاشان نیز مستثنی از این قانون نیست و سالانه قیمتی را بعنوان ” نرخ اتحادیه نقاشی ساختمان ” تعیین می نماید.

البته قیمت تعیین شده و مصوب نقاشی ساختمان برای کارهای متعارف نقاشی ساختمان در نظر گرفته می شود. و به نوعی می توان قیمت یک نقاشی ساختمان با کیفیت متعارف در نظر داشت.

بطور مسلم کارهای با کیفیت سفارشی و یا کارهای دستگیر و سخت قیمت بالاتر و کارهای کیفیت پایین قیمت پایین تری خواهد داشت. قیمت نقاشی ساختمان همواره و بنابر درخواست مشتری و موارد مد نظر او متفاوت بوده و گروه کهربا دکور قیمت مدنظر و مناسب خود را برای آن ارائه می دهد. قابل ذکر است که نقاشان حرفه ای گروه نقاشی کهربا دکور  مشتری مداری را همواره در زمره اهداف کاری خود قرار داده اند و نهایت سعی را دارند که برای قیمت نقاشی ساختمان، مبلغی منصفانه را در نظر بگیرند.

در این مقاله سعی داریم قیمت نقاشی ساختمان در سال 98 را با توجه به قیمت نقاشی ساختمان در سال 97 و محاسبه میزان تورم در نرخ دستمزد ها و قیمت مصالح و ابزار بدست آوریم.

اطلاعات و قیمت های خدمات نقاشی ساختمان کهربادکور برای مشتریان بر اساس جنس مصالح و زیر ساخت دیوار و سقف (در هر متر مربع):

  • رنگ پلاستیک 8000 الی 11000 تومان
  • رنگ روغنی 12000 الی 20000 تومان
  • رنگ اکریلیک 12000 الی 19000 تومان
  • مولتی کالر : 10000 الی 18000 تومان
  • بلکا و رومالین: 9000 الی 18000 تومان
  • کنیتکس: 15000 الی 23000 تومان

تلفن تماس جهت دریافت قیمت انواع خدمات ساختمانی:

۰۲۱۶۶۹۱۶۹۹۶

 

 

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید